راهنمای استفاده از اپلیکیشن باباشارژ (نمایندگی echarge)

اپلیکیشن خرید شارژ باباشارژ

نحوه استفاده از اپلیکیشن باباشارژ

پس از دانلود، برنامه را اجرا کنید. دقت کنید اتصال شما به اینترنت برقرار باشد. سپس ثبت نام را انتخاب و منتظر بمانید. در مرحله بعد ورود را انتخاب منتظر بمانید تا وارد برنامه شوید. بعد از وارد شدن دیگر نیاز به اتصال اینترنت ندارید و کلیه عملیات از طریق کد USSD *789# انجام می پذیرد که ضامن امنیت اطلاعات شما می باشد.

اپلیکیشن شارژ باباشارژ

پلیکیشن شارژ باباشارژ (echarge)

پلیکیشن شارژ باباشارژ (echarge)

پلیکیشن شارژ باباشارژ (echarge)

شارژ مستقیم به مبلغ دلخواه

با انتخاب این بخش، اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، رایتل به همراه شارژ وایمکس نمایش داده خواهد شد. گزینه مورد نظر خود را انتخاب، شماره موبایل را وارد کرده و در ادامه مبلغ دلخواه خود را از 500 تا 250 هزار تومان وارد کنید. (مثال 5600 ریال معادل 60 تومان) دقت کنید که عدد به ریال وارد شده و صفر اضافه وارد نکنید. سپس پرداخت را انتخاب و کارت خود را وارد کنید ( برای بار اول شماره کارت را وارد می کنید، کارت ثبت شده و در آینده جهت خرید نیازی به وارد کردن شماره کارت نیست). در مرحله آخر رمز دوم خود را وارد کرده و منتظر بمانید تا سیم کارت شما شارژ شود. همچنین یک پیامک حاوی اطلاعات خرید شما به عنوان تاییدیه برایتان ارسال میگردد.

خرید کد شارژ

اگر تمایل دارید شارژ خود را بصورت کد دریافت کنید، این گزینه به شما کمک خواهد کرد، پس از انتخاب این گزینه اپراتور مورد نظر را گزینش، سپس یکی از شارژهای موجود در لیست را انتخاب و بر روی پرداخت ضربه بزنید، پس از وارد کردن شماره کارت (در اولین خرید نیاز به وارد کردن شماره کارت بانکی می باشد، بعد از وارد کردن شماره کارت ثبت شده و از این پس در خرید های بعدی نیازی به شماره کارت نمی باشد و شما می توانید کارت بانکی ثبت شده خود را انتخاب کنید) در مرحله بعد رمز دوم را وارد کرده و منتظر بمانید تا سیم کارت شما شارژ شود. همچنین یک پیامک حاوی اطلاعات خرید شما به عنوان تاییدیه برایتان ارسال میگردد.

بسته اینترنت

در حال حاضر مشتریان عزیز تنها قادر به خرید بسته های اینترنت شرکت ایرانسل می باشند. ابتدا این گزینه را انتخاب، سپس از لیست ارائه شده برای روز هفته ماه سال مورد دلخواه را گزینش و عملیات پرداخت را با وارد کردن کارت (در اولین خرید نیاز به وارد کردن شماره کارت بانکی می باشد، بعد از وارد کردن شماره کارت ثبت شده و از این پس در خرید های بعدی نیازی به شماره کارت نمی باشد و شما می توانید کارت بانکی ثبت شده خود را انتخاب کنید) و رمز دوم به پایان می رسانیم و سپس منتظر بمانید تا سیم کارت شما شارژ شود. همچنین یک پیامک حاوی اطلاعات خرید شما به عنوان تاییدیه برایتان ارسال میگردد.

تکرار خرید

بعد از هر خرید، اطلاعات مربوط به آن در بخش تکرار خرید ثبت خواهد شد تا شما در مراجعات بعدی در صورت تمایل تنها با انتخاب تکرار خرید و گزینش یکی از خرید هایی که قبلا ثبت کرده اید، بدون نیاز به طی کردن مراحل قبلی، به راحتی خرید خود را انجام دهید. لازم به ذکر است این گزینه با توجه به اینکه مشتریان معمولا از یک بسته هر ماه استفاده میکنند یا مبلغ مشابهی شارژ تهیه می کنند، می تواند ابزاری مفید و جذاب باشد.

پشتیبانی

از 7 صبح تا 1 بامداد (روزهای تعطیل 9 صبح تا 1 بامداد)

02189710