چرا ادعا میکنیم اپلیکیشن باباشارژ امن ترین اپ ایران است؟

چرا ادعا میکنیم اپلیکیشن باباشارژ امن ترین اپ ایران است؟

روزانه تراکنش های بسیاری از طریق کدهای USSD موجود (مثال: #789*) در کشور صورت میگیرد. بستر کد USSD همواره بعنوان امن ترین شیوه تهیه شارژ مطرح است. اپلیکیشن باباشارژ مفتخر است که کلیه عملیات درون برنامه ای خود را فقط از طریق کد به پشتیبانی (#789*) انجام و از این بابت در رده یکی از امن ترین اپلیکیشن های موجود قرار می گیرد.

اجازه دهید مبحث را بگونه ای ساده تر بیان کنیم. اپلیکیشن باباشارژ تحت نمایندگی شرکت رایانمهر (توزیع کننده رسمی کلیه اپراتورهای کشور؛ ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا) فعالیت می کند. کد #789* متعلق به این شرکت بوده و لذا اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که کلیه عملیات درون برنامه ای را با این کد انجام می دهد. به معنای دیگر این اپلیکیشن یک محیط گرافیکی را ارائه می دهد که همان کارایی کدهای (#789*) را دارند.

لذا لازم به ذکر نیست، در سال های اخیر مطمئن ترین درگاه خرید شارژ در کشور بستر کد های ussd بوده که همگی ما با آن آشنایی کامل داریم. مفتخریم که اعلام داریم اپلیکیشن باباشارژ تحت نمایندگی شرکت با سابقه رایانمهر، تنها از طریق کد (#789*) انجام می پذیرد تا ضامن امنیت اطلاعات شما در بالاترین سطح ممکن باشد.

باید توجه داشت ما با شما و در کنارتان هستیم؛ پشتیبانی شرکت رایانمهر با پاسخگویی مناسب همواره تحت هر شرایط آماده رسیدگی به مشکلات و پاسخ به سوالات احتمالی شما می باشد که خود تضمینی برای ارائه خدمات مطمئن پس از فروش است.

شما می توانید هر روز از ساعات 7:30 صح الی 1 بامداد و در روزهای تعطیل از ساعت 9 الی 1 بامداد با شماره 02198710 جهت طرح مشکلات و مطالبه پاسخ، تماس حاصل فرمایید.

ارائه خدمات شارژ مطمئن وظیفه ماست…